+ 48 22 244 22 00 info@dekk.pl

Gaszenie gazem

Za proces detekcji pożaru i sterowania gaszeniem odpowiadają
centrale automatycznego gaszenia

Zastosowania

Czasami zdarza się, że ludzie nie zauważą pożaru w jego początkowej fazie, a pierwsze minuty są często decydujące. Zanim ludzie zdążą rozpoznać zagrożenie i podjąć działania, pożar może rozwinąć się do poziomu, w którym blokuje wszystkie drogi ucieczki. Dym stwarza realne zagrożenie utraty życia, zanim jeszcze takie zagrożenie stworzy ogień. W tym celu niezbędne jest posiadanie urządzenia gaśniczego do dyspozycji, które mogłyby zostać wykorzystane aby ugasić pożar całkowicie lub przynajmniej stworzyć drogę ucieczki dla zagrożonych osób.

Zalecamy pozostawienie gaszenia pożarów profesjonalistom, a zastosowanie FIREX Ball, z pewnością pozwoli zminimalizować uszkodzenia, utratę mienia i ostatecznie pomoże uratować życie.
FIRE X ball może być umieszczona w szafie elektrycznej, komorze silnika, garażu, na górnej półce, blacie, wzdłuż korytarza i w wielu innych miejscach, wystarczy aby była widoczna w razie potrzeby.

Najlepiej je usytuować w obszarach wysokiego ryzyka, takich jak kuchnie, okapy, albo w pobliżu potencjalnego miejsca pożaru.

Fire X Ball jako jedyne na rynku wytwarzane są na linii produkcyjnej w pełni zautomatyzowanej, dzięki czemu osiągana jest wysoka produktywność, ułatwia to proces zamówień, jak również i najważniejsze eliminowane są błędy ludzkie wykonania.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów wodoodpornych, z zachowaniem najlepszych standardów, Fire X ball mają 5 letnią gwarancję, bez konieczności wykonania konserwacji i przeglądów serwisowych.

Wyłącznie Fire X ball wykorzystują unikalną mieszankę proszku dającą możliwość użycia ich do 5 klas pożarów, a nie tylko dla wybranych.

A – Pożary ciał stałych
B – Pożary cieczy i materiałów stałych topiących się
C – Pożary gazów
F – Pożary tłuszczów i olejów

oraz Pożary sprzętu elektrycznego

Realizacja: strony-piaseczno.pl